Проти сили безсилі: лондонський «Арсенал» на досвіді переграв «Ворсклу» (ФОТО)

Команда Василя Сачка так і не змогла знайти ключі до воріт Чеха.

Останній домашній матч цьогорічної Ліги Європи у Полтаві чекали ще з вересня, однак у свято футболу несподівано втрутилося UEFA, яке через оголошений військовий стан у деяких регіонах країни вирішило перестрахуватися: замість Полтави гру мала прийняти столиця України, і жодні вмовляння «зелено—білих» були безрезультатними.

На «Арсенал» цими вихідними очікує складний матч з «Тоттенгемом» у Прем’єр — Лізі, тому не дивно, що до Києва Унаї Емері привіз молодь, яку було підсилено досвідом (Чех, Ліхштайнер та Ремсі) .

На старті матчу «Ворскла» створила перший небезпечний момент: Коломоєць відгукнувся на подачу Ребенка зі штрафного і пробив по воротах з близької відстані – м’яч пролетів над поперечиною. Згодом пробивав вже Чеснаков  – Чех лише з другої спроби спіймав м’яч.

«Арсенал» натомість відповів результативно. Нкетіа на двох з Ремсі створили момент – кіпер господарів Шуст спочатку врятував, але м’яч від ноги Артура відскочив до Емиля Сміту-Роу – 1:0.

Згодом Арон Ремсі подвоїв перевагу своєї команди, результативно пробивши з 11-метрової позначки, а під завісу тайму Джо Уіллок ударом з-за меж штрафного влучив у дальній кут – 0:3.

Після перерви малюнок гри не надто змінився: у «Ворскли» не клеїлася гра попереду, хоча контратаки часом виглядали небезпечно. Наприклад, у одному з моментів Пердута скористався відскоком м’яча в штрафному майданчику гостей, але у ближньому бої не зумів переграти Чеха.

У свою чергу англійці забили й четвертий м’яч, який, щоправда, не зарахували через офсайд.

У підсумку полтавці втратили останні шанси на вихід з групи Ліги Європи, тому грудневий матч зі «Спортингом» перетворюється на просту формальність.

Автор матеріалу висловлює вдячність ФК “Ворскла” за допомогу у організації трансферу Полтава – Київ – Полтава.