Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Прокурор, адвокат чи поліцейський: у Полтаві студентам розповіли, які професії можна обирати серед юридичних спеціальностей (ФОТО)

У Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого представники прокуратури, поліції, державної служби на майстер-класі «Професія юриста в сучасних реаліях» розповіли студентам вишу, які професії по закінченні навчального закладу можна обирати для працевлаштування.

Студенти мають можливість поговорити з експертами, задати свої запитання у разі зацікавленості у тій чи іншій професії.

«Ми даємо максимум інформації про професію в сфері юстиції, державного реєстратора, адвоката, прокурора, експерта. Студенти можуть послухати фахівців в цих галузях, задати їм питання. І це впливає на подальше їхнє працевлаштування», – зазначив начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко.

На мастер-клас завітав і радник Міністра юстиції України Ігор Алексеєв.

«Сьогодні запрошені представники всіх основних юридичних професій для презентації своєї роботи і щоб вони поділились секретами успішної кар’єри для молодих правників. Наше завдання — допомогти зробити правильний вибір у професії. Сьогодні присутні як і представники державного сектору — органи юстиції, прокуратури, з іншого боку адвокатура, приватні практикуючі юристи. Тому вибір серед юридичних професій досить широкий і вже від людини залежить, що їй ближче і цікавіше», – запевняє Ігор Алексеєв.

Майстер-клас для студентів «Про напрямки роботи в поліції: вимоги до посад патрульного і слідчого» проводила начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУ НП у Полтавській області Ірина Карюк.

«Моє завдання показати, наскільки важливо бути обізнаним і висококваліфікованим спеціалістом в юриспруденції, поліції, оскільки від цього залежить доля людей і подальше вирішення їх проблемних питань. Я розповім про структурні підрозділи, які дотичні до спілкування з громадянами, і ті проблемні питання, з якими люди найчастіше звертаються»

Студент юридичного інституту Валерій Продайвода навчається вже 3 рік поспіль. Планує бути адвокатом, але ще остаточно не визначився з майбутньою професією.

«Юрист це більш загальна професія, це людина, яка допомагає знайти у проблемних ситуаціях правильний вихід. Зазвичай, ці ситуації пов’язані з тим. що особу можуть притягнути до певної відповідальності. У майбутньому планую бути адвокатом, але завдяки таким заходам розглядатиму можливість працювати і в інших професіях».