Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура звинуватила сільськраду Полтавщини у бездіяльності стосовно дитячий майданчиків

Прокуратурою Полтавської області при вивченні стану дотримання законодавства України щодо благоустрою населених пунктів виявлено, що планова технічна інвентаризація та паспортизація дитячих майданчиків с. Лукім’я Оржицького району Полтавської області не проводиться, що негативно впливає на організацію належного утримання та раціонального використання територій, будівель та інженерних споруд та можуть призвести до тяжких наслідків або шкоди дітям.

Про це повідомляє сайт прокуратури області.

За інформацією прес-служби прокуратури, бездіяльність Лукімської сільської ради, з питання забезпечення проведення робіт з технічної інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків, ігрових споруд, як елементів майданчиків, ставить під загрозу закріплені Конституцією України права дітей на життя, охорону здоров’я, грубо порушує вимоги Закону України «Про благоустрій населених пунктів», призводить до безконтрольності за технічним станом елементів дитячих майданчиків, спортивного обладнання, ігрових споруд та тренажерів та може завдати тяжких наслідків здоров’ю дітей.

Як повідомляє «Вікіпедія», Лукімська сільська рада — адміністративно-територіальна одиниця у Оржицькому районі Полтавської області з центром у c. Лукім’я. Населення — 963 особи