Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура викрила службовця Кременчуцького райвідділу ДВС у корупції

За матеріалами прокуратури суд розглянув протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією про порушення вимог фінансового контролю провідним спеціалістом Кременчуцького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Читайте також: Прокуратура підозрює екс-керівника Глобинської РДА у зловживанні владою

Згідно з матеріалами справи посадовець зареєстрував право власності на квартиру вартістю 326 тисяч гривень, тобто придбав майно на суму, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, та був зобов’язаний у десятиденний строк з моменту придбання майна письмово повідомити про це Національне агентство, внести повідомлення до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Проте, відповідне повідомлення службовець взагалі не подав, що є порушенням вимог статті 52 Закону України “Про запобігання корупції”.

“При безпосередній участі прокуратури особу притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу”, – йдеться у повідомленні.