Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини підозрює фірму-підрядника у розкраданні державних коштів


Прокуратура повідомила про підозру директору приватного підприємства у вчиненні службового підроблення, привласненні чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Читайте також: Незаконна порубка дерев: полтавське держпідприємство сплатило майже 185 тис. грн збитків завданих лісовому фонду

Під час досудового розслідування прокуратура встановила, що у серпні 2017 року між відділом культури і туризму Лубенської районної державної адміністрації та приватним підприємством був укладений договір підряду щодо капітального ремонту меморіалу “Голодомор-33”.

“У подальшому, директор вказаного підприємства до офіційних документів вніс неправдиві відомості щодо об’ємів фактично виконаних робіт. Зловмисник завищив обсяги робіт і на підставі власноруч складеного та підписаного акту приймання виконаних будівельних робіт безпідставно отримав майже півсотні тисяч гривень бюджетних коштів. Згідно з висновком комплексної судової будівельно – технічної та економічної експертизи прокуратура встановила, що до акту включені завищені, в порівнянні з фактичними, обсяги робіт по капітальному ремонту меморіалу, чим самим спричинено збитки бюджету на вказану суму. Досудове розслідування триває”, – йдеться у повідомленні.