Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Представників самоврядування Полтавщини навчали управлінню, орієнтованому на результат

У Полтаві відбувся дводенний тренінг, присвячений темі управління в умовах децентралізації.

Організатором заходу виступила обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій та Представництво фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

“Реформа децентралізації дала колосальні можливості для розвитку громад. Передусім, це фінансова незалежність та можливість вільного прийняття рішень. Але водночас, це велика відповідальність для керівників новостворених громад. Це нова філософія прийняття рішень. Рішень, які орієнтовані на результат”, – зазначив у вступному слові виконавчий директор Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

“Саме тому, таку велику увагу Асоціація приділяє питанням навчання управлінців. За ініціативи голови Асоціації Олександра Біленького створено школу місцевого самоврядування. Крім того, під егідою Асоціації постійно відбуваються тренінги, навчання, семінари. І цей захід — черговий крок для формування нової управлінської еліти”, – наголосив Володимир Микійчук.

Керівників громад та депутатів протягом двох днів навчали стратегічному плануванню, організації процесу залучення населення для реалізації програм розвитку, пошуку ресурсів та фінансових можливостей, правильному бюджетуванню та розробці проектів і програм, механізмам протидії корупції в органах місцевого самоврядування та іншим важливим нюансам роботи.