Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Працівників соціальної сфери Кременчука привітали з професійним святом (ФОТО, ВІДЕО)

Напередодні Дня працівника соціальної сфери, у Міському палаці культури відбувся святковий захід.  Привітали  колективи соціальних установ із цим святом міський голова Віталій Малецький, заступник міського голови Ольга Усанова, голова профспілкового комітету працівників бюджетних установ міста Тетяна Діденко та керівники соціальних служб міста.

Віталій Малецький зазначив, що в переліку знаменних дат нашої держави День працівника соціальної сфери посідає особливе місце, бо саме воно присвячується людям, які щодня виявляють милосердя, створюють  добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Керівник міста підкреслив, що сучасна система соціального захисту охоплює практично всі сфери суспільного життя. І не має значення, яку посаду займає той чи інший фахівець, у якій службі працює. Головне, щоб він вмів вислухати і прагнув допомогти. Саме ці завдання з відповідальністю виконує професійна команда фахівців соціальної сфери Кременчука, в  якому на сьогодні проживає понад 60 тис. пенсіонерів, до 20 тис. громадян, які отримують різні за видом державні допомоги та компенсації, під соціальним супроводом перебуває близько 550 багатодітних сімей, а в територіальних центрах соціального обслуговування різні види соціальних послуг отримують більше 10 тис. одиноких непрацездатних громадян та інвалідів.

Віталій Малецький висловив слова глибокої поваги та вдячності за те, що працівники соцсфери  завжди готові допомогти людям життєві проблеми, знаходять разом із ними  вихід із найскрутнішої ситуації.

Із нагоди професійного свята кращих представників соціальної сфери Кременчука нагородили подяками та грамотами різних рівнів.