Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Понад 590 тис. грн щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у жовтні на Полтавщині

На земельних торгах, які були проведені 17, 18 та 25 жовтня 2018 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться на території Хорольського, Кобеляцького, Машівського та Котелевського районів.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 191 гектара. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, повідомили в Полтавській ОДА.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки площею 20,00 га, 25,00 га та 3,999 га на території Козлівщинської сільської ради Котелевського району, Котелевської селищної ради Котелевського району та Староаврамівської сільської ради Хорольського району де стартова ціна піднялася до 127,57%, 96,48% та 16,56% від нормативної грошової оцінки.

В результаті торгів, за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Хорольського, Кобеляцького, Машівського та Котелевського районів щорічно буде надходити орендна плата у розмірі понад 590 тис. гривень.

Довідково: Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».