Ви тут:
Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавцям пропонують 25 тис грн за найкращу стратегію зі збереження нематеріальної культурної спадщини регіону

До 18 листопада тримає прийом документів на конкурс «Жива традиція». Його переможець отримати 25 тис грн, а друге і третє місце — по 12,5 тис грн.

Український центр культурних досліджень (УЦКД) за підтримки Українського культурного фонду проводить Всеукраїнський відкритий конкурс «Жива традиція».

За словами організаторів, до участі запрошуються представники та колективи локальних спільнот, ОТГ, обласні центри народної творчості, ГО, загальноосвітніх шкіл, спеціалізованих навчальних закладів та інші.

Мета — обрати найбільш релевантної, комплексної та узгодженої програми збереження і розвитку елементу нематеріальної культурної спадщини регіону. Також є можливість подальшого включення елементу до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.

Для участі організатори просять ознайомитися з Положенням про конкурс (http://uccs.org.ua/novyny/novyny-uckd/polozhennia-pro-premiiu-zhyva-tradytsiia/) та до 18 листопада надати всі необхідні документи. Результати оголосять 27 листопада.

Переможець конкурсу отримає 25 тис., друге й третє місце — 12,5 тис. грн (мінус 18% податків).

У разі додаткових запитань: katss314@gmail.com (Ірина).

Роман Повзик