Ви тут:
Відео Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Полтавці можуть отримувати щомісячний рахунок за тепло на e-mail (ВІДЕО)

Щомісячний рахунок за тепло можна чекати з 10 по 20 число у поштовій скриньці. Однак полтавці мають альтернативу – у “Полаватеплоенерго” замовити послугу щомісячної доставки рахунку на електронну скриньку. Для цього достатньо скористатися он-лайн сервісом «Особистий кабінет споживача» офіційного сайту підприємства.

Про це інформує прес-служба “Полтаватеплоенерго”.

Для того, щоб замовити рахунок на електронну пошту, потрібно бути зареєстрованим користувачем сервісу. Увійшовши у сам сервіс, слід зайти у розділ «Редагувати профіль». У «Параметрах особового рахунка» перейти до опції «Рахунок на електронну пошту» і клікнути на «Так». Підтвердити своє рішення кнопкою «Надіслати», що розміщена нижче. У результаті споживач отримуватиме рахунок (у pdf-файлі) зі значним випередженням паперового і зможе переглядати його у будь-який зручний для себе час.

Щомісячна розсилка рахунків на оплату послуг «Полтаватеплоенерго» відбувається з поштової скриньки abon@pte.poltava.ua. Оскільки у підприємства десятки тисяч споживачів, то поштові он-лайн сервіси ставляться до таких масових розсилок з підозрою.
Швидше за все, лист прийшов, але потрапив у папку «Спам». Щоб запобігти цьому в майбутньому, необхідно зробити підказку поштовому сервісу про важливість таких листів. Для цього зайдіть у папку «Спам» і позначте лист від підприємства як «не спам». А також додайте поштову адресу abon@pte.poltava.ua до своєї адресної книги. Надалі листи приходитимуть вам у «Вхідні» на електронну пошту без проблем.
Така ж ситуація виникає і на етапі реєстрації користувача в сервісі «Особистий кабінет споживача». Щоправда, для підтвердження реєстрації споживач отримує лист з іншої поштової адреси — abonreg@pte.poltava.ua