Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавському РУ ПриватБанку — 25: історія створення, успіху та плани на майбутнє

6 жовтня 1993 року у Полтаві відкрили перше регіональне відділення ПриватБанку. Учора, з нагоди 25-річчя, в головному управлінні банку відбулася прес-конференція, на яку запросили не тільки представників регіональних ЗМІ, а й засновників, перших співробітників та клієнтів.

ПриватБанк – надійний фінансовий партнер майже кожного полтавця. 69 відділень, 510 фахівців, цілодобовий доступ до рахунків та проведення операцій з будь-якої точки світу – такі результати 25-річної історії. І ці досягнення отримують високу оцінку на престижних конкурсах.

Цьогоріч на церемонії “FinAwards” ПриватБанк здобув одразу три нагороди: Privat24 визнано кращим Інтернет-банкінгом, Картку для виплат – кращою дебетовою карткою, а депозит “Строковий у гривні” став кращим ощадним вкладом. Невід’ємна складова цього успіху – Полтавське ГРУ ПриватБанку.

Історія Полтавського ГРУ ПриватБанку розпочалася 25 років тому. У далекому 93-му це була п’ята філія в Україні. У штаті якої працювали 12 працівників.

Про створення відділення та про те, яким воно було, про труднощі та тодішні успіхи розповів перший директор Полтавського ГРУ ПриватБанку (до 2003 року) Олександр Удовіченко.

– 6 жовтня у той 93-й рік ми отримали від керівника Національного банку у Полтавській області реєстраційне свідоцтво про те, що у Полтаві зареєстрована філія ПриватБанку. Я вас вітаю з тим, що 25 років ми на банківському ринку. За ці роки пройдено серйозний шлях від невеличкої філії до нинішнього стану. Були різні часи, але Полтавське ГРУ ПриватБанку завжди було серед лідерів у системі структур як столичних, так і регіональних. ПриватБанк присутній практично в усіх куточках нашої держави, і це результат спільної праці, – зазначив Олександр Удовіченко.

Він зробив невеликий екскурс в минуле. Розповів, що було різного.

– Після розпаду Радянського Союзу, закінчилася наша комсомольська історія, і у цих умовах треба було знайти своє місце в житті і перебудуватися, самореалізуватися, і заробляти на хліб насущний. Серед бувших соратників по молодіжній організації було багато людей, з якими ми дружимо і до сьогоднішнього дня. Так склалося, що з ними ми й створили перше в області відділення, – розповів Олександр Удовіченко.

25 років невпинної праці, вдосконалення та новацій зробили ПриватБанк лідером галузі.

Другий директор Полтавського ГРУ ПриватБанку (з 2003 року по сьогоднішній час) Олександр Цись поділився сьогоднішніми досягненнями банку та розповів про сучасні продукти і новітні супертехнології, а також про подальші перспективи розвитку банку.

– Здобутки ПриватБанку – результат злагодженої роботи професіоналів. У численних конкурсах і рейтингах ПриватБанк виборює перші позиції. Чи це сервіси, технології, чи обслуговування – за всіма процесами стоять люди. Від їхньої небайдужості та компетенції залежить успіх усього банку. Наші спеціалісти не лише фінансисти, а й, подекуди, психологи. Вислухати, порадити, знайти оптимальне рішення – їхня робота багатогранна. Кожен клієнт особливий, до кожного потрібен індивідуальний підхід. І ми його знаходимо”, – сказав Олександр Цись.

Він розповів, що на сьогодні ПриватБанк має більше 200 тисяч активних користувачів Інтернет-банку Приват24, більше 7 мільйонів українців користуються Приват24, а 3 мільйони з них — роблять це щоденно.

– ПриватБанк на Полтавщині — це банк №1 за депозитами. 300 тисяч полтавців довірили Привату більше 7 млрд коштів. ПриватБанк є лідером з обслуговування зарплатних проектів бюджетних організацій та навчальних закладів. Більше 90% працівників бюджетної сфери області отримують заробітну плату у ПриватБанку. Банк має більше 130 тисяч отримувачів пенсій. Кожного місяця більше 1500 пенсіонерів стають клієнтами ПриватБанку. Маємо і розгалужену систему POS-терміналів, 353 банкомати та 491 термінал самообслуговування. Тільки за цей рік полтавці оплатили товари і послуги через POS-термінали на суму 3,7 млрд гривень.

Він зазначив, що ПриватБанк – це і створення робочих місць на Полтавщині. В області для підтримки малого та середнього бізнесу та розвитку економіки діє програма КУБ (Країна Успішного Бізнесу), за якою цьогоріч профінансували 910 підприємців на понад 150 млн грн.

– ПриватБанк на Полтавщині — це «Рука допомоги». Більше 700 тис.грн допомоги медичним закладам від фонду «Допомагати просто». Клієнти банку допомогли придбати обладнання для полтавської лікарні.

Наразі у колективі ПриватБанку працює 510 працівників, які забезпечують полтавцям надання якісних банківських послуг.

– У подальшому ми плануємо збільшити кількість клієнтів. Плануємо запустити нові послуги і програми для фізосіб та залишатися банком №1 для українців. Наші клієнти — наша точка опори, – підсумував Олександр Цись.

Привітати “приватівців” прийшов і голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

– Я був одним із перших клієнтів, яких тоді переманили в Приват з Ощадбанку. Для мене ПриватБанк — це успішний банк та успішні клієнти. 25 років банк рухається з тенденцією розвитку і в динаміці успіху. Але установа сама по собі не живе, її розвиток — це робота людей. За ідеєю народження банку стоїть важка, клопітка робота людей, для того, щоб та ціль і ті сформовані завдання — були виконані. Я щиро дякую і вітаю усіх працівників. Головним критерієм успішності ПриватБанку є те, що люди довіряють банкові, довіряють вам. Бажаю вам здоров’я та успіхів, – сказав Валерій Головко.

Привітали керівництво та працівників ПриватБанку і директор Полтавського обласного муздрамтеатру імені Гоголя Олексій Андрієнко та фольклорний колектив «Стрибожі внуці».