Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники тренувались працювати у складних погодних умовах (ФОТО, ВІДЕО)

29 листопада на території Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Полтавській області відбулися навчання регіональної мобільної групи реагування з відпрацювання спільних дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій пов’язаних з ускладненнями погодних умов в осінньо-зимовий період. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Полтавській області.

У навчаннях взяли участь: заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко, заступник начальника Головного управління Олександр Лисенко, представники Національної поліції, Управління Укртрансбезпеки, Служби автомобільних доріг, Екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та інші.

Під час тренувань відпрацювали взаємодію аварійно-рятувальних служб органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області. Також, надзвичайники показали готовність техніки та особового складу до оперативного реагування на сезонні виклики. Учасники навчань відпрацювали керівні документи та ввідні надзвичайних подій притаманних зимовому періоду, зокрема і зупинення руху на автодорогах області через ожеледь, хуртовину, снігові замети тощо.

“На навчаннях було зазначено, що Служба порятунку “101” Полтавщини має достатню кількість спеціальної техніки, а рятувальники мають значний практичний досвід з надання допомоги водіям, що стали заручниками негоди”, – йдеться у повідомленні.