Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські підприємства примусово сплачують заборговану зарплату

Одним з важливих напрямків роботи органів юстиції є питання ліквідації заборгованостей з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

«Ми спостерігаємо позитивну динаміку стягнення заборгованості з підприємств, зокрема, з початку поточного року державній виконавчій службі Полтавщини вдалося погасити 5,7 млн грн заборгованості по зарплаті», – розповів начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

Це стало можливим завдяки цілій низці заходів, які Міністерство юстиції запровадило у квітні: це і робота регіонального штабу та мобільних груп Мін’юсту, і оприлюднення антирейтингів підприємств-боржників у всіх регіонах, і запровадження постійного моніторингу та контролю за виконанням рішень про стягнення заробітної плати, і активність виконавців у відпрацюванні виконавчих проваджень щодо підприємств, які перебувають у процедурі банкруцтва. 

«Хочу підкреслити, що ми робимо усе можливе для того, щоб знайти і реалізувати майно кожного підприємства-боржника і ліквідувати заборгованість по зарплаті перед його працівниками», – зауважив Олег Тимченко.

Крім того, очільник юстиції Полтавщини розповів про ТОП-5 підприємств, де ліквідовані найбільші борги по заробітній платі.