Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська суддя подала до суду на Президента України

Лариса Гольник, яка відома розглядом судової справи екс-мера міста Олександра Мамая, подала позов до суду на Президента України. Причина позову – Президент не видав відповідний указ про призначення її суддею безстроково.

Про це суддя Лариса Гольник повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

«Закони повинні виконувати всі. Президент як гарант додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, – у першу чергу. Подала до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду позов до Президента. Причина: 18 квітня Президент України отримав подання Вища рада правосуддя щодо призначення мене суддею безстроково. За законом Президент повинен видати відповідний указ упродовж 30 днів. Проте не зробив цього дотепер», – зазначила Лариса Гольник.

У позові до Президента України Лариса Гольник просить визнати протиправною бездіяльність Президента України, яка полягає в неприйнятті указу про призначення її на посаду судді та зобов’язати Президента України видати указ про призначення.

Нагадаємо, наразі Лариса Гольник юридично працює в Октябрському райсуді. Втім вже близько двох років вона не має повноважень.