Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська державна аграрна академія та Полтавський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС домовилися про співпрацю

Результатом тісної співпраці кафедри загальнотехнічних дисциплін (ЗТД) Полтавської державної аграрної академії (ПДАА) та Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України (НДЕКЦ) стало укладання у  договору про взаємну наукову співпрацю.

Як повідомили на сайті академії, предметом договору між сторонами є взаємодія і співробітництво у сфері організації та проведення науково-дослідної роботи, науково-практичних заходів, підготовки та видання спільних наукових публікацій, здійснення спільних проектів. У рамках договору, кафедра ЗТД запрошує співробітників ПДАА до наукової співпраці.

Одним із перших спільних наукових проектів співпраці кафедри ЗТД та НДЕКЦ, в рамках укладеного договору та відповідно до затвердженої на кафедрі теми НДР № 0117 U004517, є успішно проведені експериментальні дослідження по визначенню швидкості руху сталевих дробинок різних фракцій з використанням пневматичної системи та оптоелектронного вимірювального комплексу.