Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Поліція Полтавщини презентувала мобільний додаток “My Pol” (ФОТО)

Сьогодні у Головному управлінні Національної поліції у Полтавській області відбулась презентація та офіційний запуск мобільного додатку “My Pol”. З його допомогою мешканці Полтавщини зможуть швидко викликати поліцію та отримувати актуальні сповіщення про ситуацію у регіоні.

Викликати правоохоронців можна за допомогою кнопки “SOS”, що передає дані про особу та місце перебування заявника. Серед функцій також є можливість отримувати термінові сповіщення від поліції, оцінювати роботу поліцейського, переглядати карту з адресами поліцейських відділків, читати новини поліції. Додаток дозволяє скоротити середній час приїзду правоохоронців з 15-ти до 7-8 хвилин.

Читайте також: ДТП на Полтавщині: постраждали дві людини

“Додаток “My Pol” полегшить комунікацію поліції та громадян. У ньому є окремий пункт “Поставить оцінку поліцейському”. Тобто знаючи номер жетона правоохоронця ви можете безпосередньо оцінити його роботу та написати коментар. Таким чином у кожного поліцейського буде свій рейтинг, який показуватиме якість його роботи. Є у “My Pol” розділи “Повідомити про злочини”, “Інші події”. У випадку надзвичайних ситуацій додаток стане у пригоді людям з інвалідністю, які не можуть викликати поліцію телефоном”, – зазначив заступник начальника ГУ НП в Полтавській області Володимир Абрамов.

Сервіс є безкоштовним та відкритим до завантажень на платформах “Play Market” та “App Store”.

Полтавщина стала сьомим регіоном України, де запрацював “My Pol”. Додаток також працює у Чернівецькій, Івано-Франківській, Миколаївській, Волинській, Львівській та Житомирській областях. Аналогічні програми з успіхом застосовують у Сінгапурі та Дубаї.

“Підключення до нового регіону – це велика робота та відповідальність. Ми враховуємо особливості кожної області та уважно все тестуємо, щоб сервіс від початку працював злагоджено. Сьогодні додатком користується вже понад 60 тисяч людей, що є показником запиту та довіри зі сторони суспільства. Тому ми продовжуємо йти у даному напрямку і поступово підключаємо інші області України”, – сказав заступник керівника проекту “My Pol” Микита Стецюк.