Ви тут:
Суспільство Україна 

Поблизу КПВВ “Мар’їнка” виявили артилерійську міну

Близько 11.00, прикордонникам Краматорського загону зі складу Об’єднаних сил, від осіб, що слідували з тимчасово окупованої території України стало відомо, що за блокпостом першого оборонного рубежу, на узбіччі дороги знаходиться предмет, можливо вибухонебезпечний. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Патруль моніторингової місії ОБСЄ підтвердив цю інформацію – дійсно, на відстані 100 метрів від контрольного посту “Мар’їнка”, біля місця накопичення та очікування громадян, знаходиться нерозірвана артилерійська міна.

Прикордонники негайно перевели всіх громадян, які очікували на автобус перед блокпостом, в укриття. Місце виявлення небезпечного предмета ізолювали. Одночасно проінформували групу розмінування СЦКК.

За рішенням Командувача об’єднаних сил, для забезпечення безпеки громадян, які слідували в межах дорожнього коридору “Донецьк-Курахове” українські військовослужбовці ввели режим “Червоний”. На мінімально необхідний для розмінування час було припинено рух через лінію розмежування.

Група розмінування підірвала залишки вибухового пристрою і ліквідувала небезпеку.

З 12.00 пропуск осіб та транспортних засобів через КПВВ “Мар’їнка” відновлено.

“Командування Об’єднаних сил звертається до громадян з проханням бути уважними при перетині лінії розмежування та повідомляти підрозділи Об’єднаних сил про всі підозрілі предмети, що можуть завдати шкоду життю та здоров’ю людей”, – йдеться у повідомленні штабу ООС.