Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Першозасновниці Горішніх Плавнів і Полтавського ГЗК виповнилося 90 років

Євдокія Москалець у 1960 році приїхала з родиною у Горішні Плавні (тодішній Комсомольськ) розбудовувати місто, має 60 років трудового стажу, більшу частину якого відпрацювала на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. 17 листопада відсвяткувала своє 90-річчя.

Привітати старійшину з поважною датою завітали міський голова Дмитро Биков, головний фахівець із комунікацій ПрАТ «Полтавський ГЗК» Руслан Клименко, заступник голови громадської організації першозасновників Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Євгеній Шестаков, повідомляє Горішньоплавнівська міська рада на своїй сторінці у Фейсбук.

Дмитро Биков побажав Євдокії Петрівні здоров’я та наснаги, сімейного благополуччя та затишку, подарував святковий букет та чайний сервіз.

До теплих привітань приєдналися Руслан Клименко та Євгеній Шестаков, вручили квіти й подарунки.

Євдокія Петрівна радо зустрічала гостей, щиро ділилася давніми спогадами про будівництво міста, про трудові будні дружного колективу бухгалтерського відділу комбінату. Відзначила, як розвивається, процвітає, змінюється на краще рідне місто й Полтавський ГЗК. Подякувала за відвідини, приємні враження, увагу та турботу, побажала усім міцного здоров’я, успіхів у роботі та житті. На завершення зустрічі Євдокія Петрівна запросила гостей на чаювання, що супроводжувалося приємною бесідою.