Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

ОТГ Полтавщини та Миколаївщини продовжують співпрацю

Продовжується співпраця об’єднаних територіальних громад Полтавської та Миколаївської областей.

Початок був покладений у вересні цього року підписанням Меморандуму між Коблівської ОТГ Миколаївщини та громадами Полтавщини: Мачухівською й Михайлівсьою. Підписання відбулося під час навчальної поїздки, організованої Полтавський Центром розвитку місцевого самоврядування (створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону). Невдовзі після цього на Полтавщину прибули представники комунальної установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської обʼєднаної територіальної громади». Вони познайомилися із можливостями Мачухівської громади та обговорили подальші спільні кроки міжмуніципального співробітництва. Адже, саме ця громада з Полтавщини стала першою в державі, яка об’єднала сільради з трьох районів. На черзі нині – візит полтавців до причорноморського регіону. Про це повідомили у Полтавському центрі розвитку місцевого самоврядування.

Любов Шерстюк, заступник голови Мачухівської ОТГ взяла участь у дводенному тренінгу – координаційній зустрічі  представників громад кількох областей (Івано-Франківської, Миколаївської, Полтавської, Чернівецької) щодо перспектив розвитку агрорекреаційного кластеру курорту «Коблево». Говорили про можливу організацію оздоровлення, відпочинку та дозвілля дітей та молоді. Зокрема, як задіяти порожні об’єкти та територію комунальної власності Коблівської ОТГ.

Було укладено домовленість про проект Меморандуму для вивчення ситуації та визначення  плану подальших дій. Одним з пріоритетів співробітництва – організація роботи цілорічної реабілітаційної здравниці.