Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Освітяни Полтавського району та Пирятинської ОТГ обмінялися досвідом щодо впровадження реформи децентралізації в галузі освіти

Освітяни Полтавського району відвідали з дружнім візитом Пирятинську міську об’єднану територіальну громаду. Зустріч проведено з метою обміну досвідом об’єднаних громад щодо впровадження реформи децентралізації в галузі освіти: створення освітнього округу, бюджетна самостійність закладів, організація харчування учнів.

Як повідомили на сайті Пирятинської ОТГ, міський голова Олексій Рябоконь привітав делегатів і висвітлив пріоритетні напрями діяльності Пирятинської ОТГ в галузі освіти. Тамара Коваленко, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради, Микола Василенко, Лариса Пономаренко, Лариса Шкурупій, директори шкіл розповіли про функціонування опорних закладів як центру децентралізованого управління в об’єднаній територіальній громаді, про створення освітнього середовища для розвитку особистості в межах освітнього округу, поділилися досвідом щодо забезпечення гарячого харчування учнів та впровадження систем оплати сніданків та обідів за допомогою пластикових карток „ЮніорБанку“ АТ КБ „ПРИВАТБАНК“.

Гості почули, як працюється в нових умовах під час реформи, а також ознайомилися з роботою Пирятинського ліцею, Опорного закладу Пирятинської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 та Пирятинською загальноосвітньою школою I-III № 4.