Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти на Донбасі продовжують облаштовувати позиції у зоні безпеки, – українська сторона СЦКК

У звіті СММ ОБСЄ, опублікованому 5 листопада поточного року, повідомляється про чергові факти розміщення збройними формуваннями РФ військової техніки у зоні безпеки на тимчасово окупованих територіях, а також про облаштування ними укріплень у межах житлової забудови. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Так, 2 листопада цього року БПЛА СММ ОБСЄ поблизу Лозового зафіксував 1 одиницю БМП-1; в районі Калинового – одну БРМ-1К, 3 одиниці БМП-1, ЗУ-23, встановлену на МТ-ЛБ, міномет невстановленого типу та ЗРК 9К31 “Стріла-10”; в районі Борщуватого зафіксовано 6 одиниць МТ-ЛБ, на одному з яких встановлено ЗУ-23, та 4 одиниці БМП-1; у Дебальцевому команда СММ виявила бойову броньовану машину та ЗУ-23 на базі вантажівки.

Цього ж дня безпілотний літальний апарат Місії зафіксував нові траншеї загальною довжиною 400 м в районі Доломітного на Донеччині, а також 50-метрову траншею в районі населеного пункту Нижнє Лозове.

3 листопада на північно-східній околиці Золотого-5 БПЛА СММ зафіксував проведення окупантами робіт з удосконалення раніше зведених укріплень, для цього вони використовували меблі з розграбованих помешкань місцевих жителів.