Ви тут:
Суспільство Україна 

Одеською залізницею почав курсувати капітально відремонтований електропоїзд

Пасажири приміського сполучення регіональної філії «Одеська залізниця» вже майже місяць подорожують у комфортних умовах капітально відремонтованого електропоїзда ЕР9Е-636. 

Після проведення ремонту на Київському електровагоноремонтному заводі електричка виглядає як нова, адже працівники заводу провели цілу низку робіт для продовження строку служби електропоїзда. Про це повідомляє Укрзалізниця.

У ході модернізації основних систем та вузлів новим обладнанням при проведенні капітального ремонту на заводі провели наступні роботи: виконали зовнішнє фарбування бічних стін, спусків даху, лобових стін головних вагонів електропоїзда якісними емалями; обладнали електропоїзд новими повітряними резервуарами; встановили на електропоїзді прожектори та буферні ліхтарі на базі світлодіодів; встановили металеві вікна з відкидною квартиркою, а також модернізували вікна для аварійного виходу; модернізували систему освітлення вагонів електропоїзда; встановили світильники на базі світлодіодів; обладнали електропоїзд новими сучасними гасниками коливань; модернізували пічне та калориферне опалення з заміною нагрівальних елементів, вентиляційних агрегатів, системи керування та контролю температури в салонах; встановили на електропоїзді системи оповіщення електронних маршрутних покажчиків та інформаційних табло в салонах із нумерацією вагонів. Крім цього, у салонах головних вагонів електропоїзда зробили купе провідника, переобладнали пульти керування кабіни машиніста.

На теперішній час ще один електропоїзд регіональної філії «Одеська залізниця» ремонтується на заводі. Залізничники очікують завершення робіт та прибуття електропоїзда в моторвагонне депо Одеса-Застава-1 до кінця поточного року.