Ви тут:
Суспільство Україна 

НСЖУ закликає бойкотувати законопроект “про наклеп”

5 років в’язниці для журналістів “за наклеп”. Така законодавча ініціатива зареєстрована трьома депутатами БПП – панами Миколою Паламарчуком, Артуром Палатним та Олегом Велікіним (№9306, проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо встановлення відповідальності за наклеп).

Про це на своїй сторінці у Facebook написав очільник НСЖУ Сергій Томіленко.

Відповідний законопроект вже зареєстрований у Верховній Раді.

Як пише 24 канал,  у пояснювальній записці депутати зазначили,що останнім часом в Україні свободу слова все частіше плутають зі вседозволеністю поширення помилкових фактів.

Одним з останніх випадків розповсюдження неправдивої інформації є випадок зі звинуваченнями, що лунають з боку деяких ЗМІ на адресу народного депутата (Миколи Паламарчука) щодо причетності до вчинення особливо тяжкого злочину , – йдеться у тексті записки.

“Знову мова йде про ЗАБОРОНУ на професію!”, – впевнений голова НСЖУ.
“Мова йде про криміналізацію наклепу, проти чого громадськість вже активно протестувала у 2012-му році!!!! І саме під тиском ЗМІ та суспільства Віктор Янукович не пішов на протягування у парламенті ініціативи саджати за наклеп”, – заявляє Томіленко.
НСЖУ закликає бойкотувати проект 9306. Панове депутати, не втручайтеся в діяльність засобів масової інформації!”,  -йдеться в повідомленні.