Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Назвали переможців конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області

Сьогодні відбулася публічна презентація проектів, поданих на конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2018 року.

Цьогоріч на Конкурс подали 80 проектів з 24 районів та 5 міст обласного значення за напрямами: “Інформаційні технології”, “Покращення управління твердими побутовими відходами”, “Місцева пожежна охорона, центр громадської безпеки”, “Покращення системи надання адміністративних та муніципальних послуг”, “Енергоефективність (відновлювальні джерела енергії)”, “Розвиток туристичної сфери”.

Проекти-переможці реалізуватимуться на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.

На цей рік з обласного бюджету визначили обсяг співфінансування проектів-переможців конкурсу у розмірі 18 млн грн. Якщо досить цікаві проекти не потраплять до фінальної частини конкурсу, то депутатський корпус може збільшити суму фінансування. На наступний рік ми відмовляємося від термомодернізації, адже громади самі можуть впоратися з цим власними силами. Ми робимо курс на інновації, екологію, зелений туризм, – зазначив голова Полтавської обласної ради.

Після обговорення конкурсна комісія назвала 49 проектів-переможців, які отримають співфінансування із обласного бюджету – понад 25 млн грн.