Ви тут:
Відео Суспільство Цікавинки 

Навіщо компанії Intel та Microsoft зайнялися вирощуванням огірків (ВІДЕО)

Компанія Microsoft стала лідером із вирощування культурних рослин в теплицях, якими управляє штучний інтелект. Виробник програмного забезпечення обрав для експерименту огірки, тому що їх роботизована культивація непогано відпрацьована. Про це повідомляє “24 канал“.

Читайте також: Учні й учителі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс, що навчить працювати в Інтернеті, – МОН

Розпочате, ще у вересні змагання штучних овочівників триватиме до грудня, коли будуть підведені остаточні підсумки. Змагання проводить голландський Університет Вагенінген, а беруть участь в ньому Intel, Microsoft і китайський холдинг Tencent. Четвертим учасником є ​​команда живих овочівників з Нідерландів, яка використовує технології, прийняті в тепличних господарствах цієї країни зараз.

Участь людей в роботі автоматизованих теплиць обмежується збиранням листя і збором врожаю. У людської команді, зрозуміло, вони більші.

На даний момент AI від Microsoft займає перше місце, слідом йдуть Tencent, люди і почесне четверте місце займає Intel. Швидше за все, це означає, що комп’ютерні системи вже зараз здатні справлятися з тепличним господарством, як мінімум, не гірше людей.