Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На вулиці Полтави, в разі заметілі, готові вийти 450 двірників та 100 одиниць снігоприбиральної техніки

Питання підготовки комунальних служб Полтави до роботи у зимовий період розглянули сьогодні на апаратні нараді у Полтавському міськвиконкомі.

Зокрема, начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Сінельник доповів, що станом на сьогодні заготовлена піщано-соляна суміш та сіль для забезпечення експлуатації в осінньо-зимовий період вулично-дорожньої мережі. Також близько 100 одиниць снігоприбиральної техніки готові до роботи. Це маленькі трактори, МТЗ для очистки доріг, КДМ-и, солетруси, важка техніка, повідомили у Полтавській міськраді.

Заступник міського голови Полтави з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко повідомив, що уже завтра снігоприбиральна техніка буде представлена громадськості.

Про готовність до роботи в зимовий період доповів і начальник КП «ЖЕО №2» Олександр Ландар. Він повідомив, що на вулиці міста в разі заметілі готові вийти 450 двірників.

Готове до початку зими й підприємство КАТП-1628. Його керівник Тарас Бойко розповів, що зараз активно проводяться роботи по очищенню контейнерних майданчиків від негабаритного сміття. Окрім того, підприємство переобладнує баки для роздільного збору сміття. Після Нового року, за словами керівника підприємства, близько 100-150 переобладнаних контейнерів уже будуть виставлені на майданчики.