Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На вулиці Нижньомлинській та на перехресті вулиць Європейської та Героїв АТО «Полтававодоканал» ремонтує водогони

Цими днями стався ряд аварій на водогонах. Незручності, пов’язані з ремонтними роботами, відчули мешканці деяких будинків по вулиці Героїв АТО. Відновити нормальну роботу водогінних мереж планують орієнтовно протягом кількох днів.

На вулиці Нижньомлинській, 5 прорвало чавунну трубу діаметром 200 мм. Глибина її залягання – майже 3,5 м. Причина аварії на цьому місці – перевищення терміну експлуатації труби. Про це повідоміли у прес-службі «Полтававодоканалу»

На вулиці Нижньомлинській, 5 працівники Полтававодоканалу ремонтують водогінну трубу

– Цій трубі – понад піввіку. Звичайно, вона давно підлягає заміні. Після розкопки буде видно, який обсяг робіт треба буде виконати. Будемо намагатись якнайшвидше ліквідувати аварію. Якщо буде потреба, то працюватимемо і вночі, – повідомив майстер з ремонту водопровідних мереж Ігор Борщенко.

Майстер з ремонту водопровідних мереж Полтававодоканалу Іван Дзекун

Інша ситуація на водогоні на перехресті вулиць Європейської та Героїв АТО.

–  Тут пошкоджена водогінна труба пролягає поруч із іншими комунікаціями. Тож ремонт ми можемо розпочати лише після погодження із установами, яким ці комунікації належать. Ця водопровідна труба прокладалася у 70-их роках минулого століття. Відповідно, вже давно вичерпала термін своєї експлуатації. Це сталева труба діаметром 500 міліметрів, доведеться замінити її ділянку довжиною близько 40-ка метрів. Прокладемо сучасну, пластикову трубу. Вона якісніша, аніж сталева, адже не піддається корозії та має досить довгий термін експлуатації – 50 років, – розповів майстер аварійної бригади Іван Дзекун.

За словами комунальника, ремонт на цьому місці ускладнюється тим, що вулиця Європейська – одна з основних транспортних артерій Полтави. Інтенсивний рух транспорту і пішоходів в цій частині міста дещо гальмує проведення ремонтних робіт.

Прорив водогону на перехресті вулиць Європейської та Героїв АТО

Заміну труби на перехресті вулиць Європейської та Героїв АТО  планується провести методом санації.

– Це означає, що нову, пластикову трубу «проштовхнуть»  під землею на місце її пролягання замість старої, не розкопуючи при цьому велику ділянку ґрунту, – пояснив майстер.

Ремонт водогону на вулиці Нижньомлинській, 5 (1)

Після завершення ремонтів на місцях обох аварій буде наведено благоустрій.

У «Полтававодоканалі» приносять вибачення перед мешканцями за тимчасові незручності та просить віднестися з розумінням.

“Працівники підприємства завжди докладають усіх можливих зусиль для якнайшвидшого відновлення водопостачання в оселях полтавців”, – йдеться у повідомленні.