Ви тут:
Оголошення Спорт 

На цих вихідних завершиться сезон “Формули-1”

69-й сезон автоперегонів завершиться на трасі “Яс-Марина” (ОАЕ).

Головна інтрига першості, чемпіонська, “померла” ще у Мексиці, однак останній у році етап автоперегонів не буде порожнім з точки зору боротьби.

На тижні не обійшлося без несподіванок – напарником Джорджа Расселла по Williams стане Роберт Кубіца. Поляк справив хороше враження на команду, почавши співпрацювати з нею ще минулого року, а цьогоріч виконував роль резервного гонщика, виконавши велику роботу як під час етапів чемпіонату, так і на базі в Гроув.

Перше тренування Гран Прі Абу-Дабі завершилося найкращим результатом пілота Red Bull, який випередив свого напарника Даніеля Ріккардо і Валттері Боттас.

Сьогодні о 15.00 за київським часом розпочнеться вільна практика гран-прі.

Гран-прі Абу-Дабі — один з етапів чемпіонату Світу з автоперегонів у класі Формула-1, перша гонка на трасі, побудованій на штучному острові Яс пройшла в чемпіонаті 2009 року, 1 листопада. Етап став останнім, 17-м в календарі.

На трасі Яс Марина дуже багато особливостей. Основна з них — гонка проходить під час зміни дня і ночі (гонщики стартують при сонячному освітленні, а фінішують вже вночі при штучному освітленні). Це викликає певні труднощі, тому що доводиться звикати до переходу від сонячного до штучного освітлення. По-друге це надзвичайно довга пряма, одна з найдовших серед усіх прямих на ГП Ф1. По-третє, незвичайний вихід з піт-лейна — після проїзду пелетону гонщик в’їзджає на своєрідний тунель з невеликою шиканою, після якої повертається на трасу.