Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На соціально-економічний розвиток Миргород отримав 4 млн 672 тис. грн субвенції

21 листопада у Миргородські міській раді відбулося засідання бюджетної та комунальної комісії. На засіданні розглянули зміни до питань порядку денного 41-ї сесії.
Уточнення стосувалися змін показників міського бюджету. Вони викликані Постановою Кабміну №867-р від 7.11.2018 року про розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, повідомили у Миргородські міськраді.

Доповідав начальник фінансового управління Сергій Скляр. Відповідно до документу Миргород отримав субвенцію 4 672 тис.грн., у тому числі  – 742 тис.грн. на капітальний  ремонт приміщень будівлі ЗОШ I—III ступенів № 7; 742 тис.грн. – на капітальний ремонт приміщень їдальні Миргородської гімназії імені Т.Г.Шевченка; 1369 тис.грн. – на капітальний ремонт дороги по вул. Д. Озеро; 1490 тис.грн. – на капітальний ремонт дороги по вул. Гоголя від буд. № 55 до буд. № 158; 329 тис.грн. – на капітальний ремонт дороги по вул. Байрацькій.

Читайте також: МОН перевірить, на що пішла субвенція на кабінети української мови для шкіл нацменшин

Також депутати погодили зміни до третього питання порядку денного: Про внесення змін та доповнень до рішення 35 сесії міської ради 7 скликання від 28 лютого 2018 року №31 «Про затвердження переліку об’єктів на 2018 рік по ремонту дорожньо-мостового господарства та об’єктів благоустрою м. Миргорода». Про зміни, пов’язані з перерозподілом коштів на капітальні ремонти об’єктів, проінформував депутатів начальник відділу капітального будівництва Максим Богаєнко.