Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Пирятинщині будівлю Калиновомостівської школи переобладнають у дитячий садок, клуб, спортзал, ФАП, старостат, бібліотеку та теплогенераторну

13 листопада під головуванням міського голови Олексія Рябоконя відбулось засідання робочої групи з напрацювання пропозицій щодо подальшого утримання, раціонального і ефективного використання об’єкта комунальної власності, а саме – двоповерхової будівлі Калиновомостівської школи.

На початку засідання міський голова зауважив, що основною метою зібрання є планування заходів, які б забезпечили стабільний  розвиток села Калинів Міст, покращення якості соціальних та адміністративних послуг, створення умов для корисного дозвілля молоді, повідомили у Пирятинській ОТГ.

Начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ  виконкому міської ради Марина Зергані представила передпроектну пропозицію, яка передбачає створення на базі школи багатофункціональної зони, яка поєднуватиме дитячий садок, клуб, спортзал, ФАП, старостат, бібліотеку та теплогенераторну.

Заступник міського голови Максим Варава зауважив, що наявний поділ приміщень не відповідає перспективним планам, тому з метою більш раціонального використання площі, доведеться здійснити реконструкцію перегородок. Методом „мозкового штурму“ були напрацьовані загальні напрями використання приміщень як першого, так і другого поверхів, після чого кожна функціональна зона буде темою окремого обговорення. Начальник управління економіки виконкому міської ради Ірина Солдатова звернула увагу, що вже на етапі планування зрозуміло, що проект досить коштовний, тому доцільно якомога скоріше розпочати пошук додаткових джерел фінансування, оскільки таке навантаження не під силу бюджету міської ОТГ. За підсумками роботи дані конкретні доручення виконавцям.