Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині привітали працівників радіо, телебачення та зв’язку (ФОТО)

16 листопада своє професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення та зв’язку. Привітали людей цих професій і на Полтавщині. Цьогоріч урочистості з цієї нагоди на Полтавщині відбулись у Національному музеї-заповіднику Миколи Гоголя, що у селі Гоголево на Шишаччині.

Вітали запрошених директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Вікторія Пилипенко, депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов та заступник Шишацької РДА Юрій Онацько.

“Не можливо сучасне життя уявити без телебачення та радіо. Приходячи до дому, ми включаємо телевізор, радіоприймач, щоб дізнатись новини, побачити улюбленого ведучого чи почути голос диктора. Я бажаю вам всім, щоб було побільше мирних новин. На жаль, у нас зараз іде війна. Бажаю всім причетним до свята здоров’я і чесності у спілкуванні з глядачем, або слухачем”, – сказав Руслан Рогов.

Привітала зі святом своїх колег і Вікторія Пилипенко.

“Ми обрали сьогодні трішки незвичайний формат для представників такої досить цікавої, важливої і водночас важкої галузі. Це музей у Гоголево. Ми хотіли перенести вас у ту атмосферу, коли ще не було телебачення, радіо, а люди спілкувались тільки за допомогою листів, листівок, але все одно отримували для себе важливу інформацію. Часи змінилися. Змінився і інформаційний простір. Він змінюється з кожним днем. Ваша професія важлива не тільки для вас і для нас, а і для всієї нашої країни. Бажаю вам простого людського щастя, успіхів, натхнення. Нехай ваші об’єктиви бувають свідками гарних, добрих і щасливих подій”, – звернулась до присутніх Вікторія Пилипенко.

Грамоти від Полтавської ОДА, Полтавської обласної ради, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області отримали представники ТРК “ІРТ – Полтава”, ТОВ Студія “Місто”, ТОВ “Телерадіокомпанія “ГОК”, ТОВ “Інформаційний центр “Миргородщина”, КН “Інформаційний центр “Регіон” Гадяцької районної ради, Полтавської регіональної дирекції “Лтава” ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” та інших організацій.

Після завершення урочистої частини свята, для запрошених провели екскурсію музеєм-заповідником Миколи Гоголя.