Ви тут:
Полтавщина Сільське господарство Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині працюють над залученням бізнесу зі шведськими інвестиціями

13 листопада голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький спільно з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеція в Україні Мартіном Хагстрьомом та першим заступником голови Полтавської облдержадміністрації Андрієм Пісоцьким ознайомилися з роботою спорудженого в місті Пирятині елеваторного комплексу ТОВ “Баришівська зернова компанія”. Це дочірній підрозділ шведської корпорації BZK “Grain Alliance”.

Про це Олександр біленький повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Технічною новацією на підприємстві стала енергоефективна технологія сушіння зерна, яку шведські інвестори успішно запроваджують в Україні. Потужність елеватора у 89 тис тонн одночасного зберігання зерна. Його якісна обробка повністю забезпечують потреби місцевих аграріїв, належну підготовку зернових для подальшого транспортування.

Також розглянули досвід успішної співпраці “Баришівської зернової компанії” зі шведською компанією “Väderstad” у питанні обробки ґрунтів та висіванні зернових культур, обговорили перспективи ведення в Полтавській області бізнесу зі шведськими інвестиціями”, – написав голова Полтавської облради.

Він також зауважив, що добре, коли в регіон заходить соціально відповідальний інвестор.

“Гроші, технології, передовий управлінський досвід важливі, але це ще не все. Інтереси місцевих громад мають бути враховані – від цього виграють усі!”,- наголосив Олександр Біленький.