Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині чоловік, який жорстоко побив свого брата, отримав 5 років ув’язнення

Під час досудового розслідування прокуратура встановила, що у грудні минулого року між рідними братами виникла сварка. Під час конфлікту раніше судимий за майновий злочин 34-річний чоловік повалив на підлогу брата та почав завдавати йому удари ногами по тілу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Внаслідок побиття 41-річний потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді відкритого перелому лівої великогомілкової кістки, зі зміщенням назовні та назад та закритого перелому лівої малогомілкової кістки зі зміщенням, що є тяжкими тілесними ушкодженнями.

“Упродовж досудового розслідування та в суді правопорушник свою вину не визнав та відмовився відшкодовувати брату завдані збитки. Завдяки підтриманню державного обвинувачення прокуратурою Полтавської області зловмисника визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Суд погодився з прокурором щодо необхідності застосування до обвинуваченого реальної міри покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років”, – йдеться у повідомленні.