Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Хорольщині відбувся відкритий інклюзивний фестиваль «На крилах віри»

У глядацькому залі Хорольського районного будинку культури за участі аматорів народного мистецтва з різних куточків Полтавщини проходив огляд художньої самодіяльності. Ініціатором святкового заходу був Хорольський місцевий осередок осіб з інвалідністю «Союз організації інвалідів України».
Місцева громадська організація людей з інвалідністю відзначила 10-річний ювілей з початку своєї діяльності. Тому святковий захід проведено з особливим розмахом і насиченою концертно-розважальною програмою, повідомляє сайт Пирятинської ОТГ.
Відкривали фестиваль творчості осіб з інвалідністю виконувач обов’язків голови Хорольської районної державної адміністрації Сергій Абрамов, голова Хорольської міської ради Сергій Волошин, голова Полтавського обласного осередку інвалідів «Союз організації інвалідів України» Сергій Чумак та почесна гостя з дружньої Німеччини – голова об’єднання людей з обмеженими фізичними можливостями в окрузі Мюриц і член ради Об’єднання інвалідів у Мекленбурзі – Передня Померанія «За самовизначення і гідність» – фрау  Ханні Россек.   
До початку святкового заходу гості мали змогу оглянути представлені у холі вироби умільців декоративно-ужиткового мистецтва. Унікальні роботи представили на огляд майстри з різних міст Полтавщини. Серед них і пирятинці: Тетяна Миленко та Юлія Плошко.  
Аматорський ансамбль у складі Галини Шам, Валентини Снігир, Оксани Пилипенко та Наталії Бусло виконав українську народну пісню «В саду гуляла». Олена Коробіцина читала гумор Павла Глазового. Валентина Снігир декламувала вірші. Одним з улюбленців був танцюрист Олег Сімон, який виконав хореографічні номери: «Чарлі» та «Єврейський танець».
Від Хорольської міської ради нагороджено дипломами за творчу активність, оптимізм, популяризацію українського мистецтва та з нагоди 10-ої річниці заснування осередку для осіб з інвалідністю в Хорольському районі близько 80 учасників фестивалю. Також вони отримали символічні подарунки на добру згадку.