Ви тут:
Суспільство Україна 

Мистецький проект “ARTПЕРЕМИР’Я”, який презентували дітям Донбасу добіг кінця

Національний мистецький проект “ARTПЕРЕМИР’Я” з виставою “Малюк та Карлсон” завершив свій творчий “круїз” містами та селищами Донбасу. Завоювавши серця сотень юних прихильників, артисти з сумом попрощалися з дітлахами, зігравши останні спектаклі у Мар’їнці та Кураховому. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Цей проект, ініційований Командувачем об’єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим, не один день дарував посмішки та радість дітям.

За словами координатора проекту, офіцера штабу Об’єднаних сил Бориса Кутового, всього на шести концертах побувало понад 2400 дітей. Гуманітарна ініціатива Командувача ООС отримала щиру і велику підтримку у місцевих громадах, а найвищою нагородою був дзвінкий сміх та радісні дитячі очі.

Не порушували військові й сталу традицію, окрім чудового настрою та заряду бадьорості, юні глядачі отримали солодкі подарунки.

“Це був лише перший етап “мистецького наступу”. За відродженням, політичним та економічним, повинно йти відродження духовне, – зауважив куратор і художній керівник проекту режисер-постановник Національного академічного театру оперети Максим Добролюбов-Козолуп. – Попереду будуть не лише дитячі вистави, а й мистецькі проекти, зустрічі з провідними митцями України. Ми отримали неймовірну підтримку від Командування ОС, тож у майбутньому можлива реалізація будь-яких мистецьких проектів. Саме військові започатковують духовне відродження цього регіону.

поширити новину: