Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородський відділ поліції відвідав представник ОБСЄ

У Миргороді спостерігач спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Франклін Туммишайт поспілкувався з керівником місцевого підрозділу поліції та ознайомився з роботою відділу. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Полтавській області.

Темою зустрічі були питання стану правопорядку на території Миргородщини, безпеки перебування в регіоні національних меншин та інше.

Перед початком, представник СММ ОБСЄ розповів про свої обов’язки щодо моніторингу ситуації на території Харківської, Сумської і Полтавської областей та вплив ситуації на Донбасі на стан криміногенної ситуації в даних регіонах.

Під час зустрічі Сергій Бейгул, начальник Миргородського відділу поліції, обговорив з Франкліном Туммишайтом питання щодо загального рівня злочинності, його динаміки, приблизної кількості на території Миргородщини переселенців та питання гендерної рівності.

“Франклін схвально оцінив змістовну співбесіду та увагу поліції до роботи спостерігачів ОБСЄ”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.