Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородських старшокласників орієнтують на службу за контрактом в ЗСУ та Нацполіції

Про майбутню професію та правильність вибору розповіли старшокласникам Миргородської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного під час профорієнтаційного заходу, який провели фахівці Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ та Миргородського відділу поліції.

У приміщенні Миргородської загальноосвітньої школи  І –ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного для учнів цього навчального закладу проведено профорієнтаційний захід з орієнтації на навчання та службу за контрактом в Збройних силах України та лавах Національної поліції України, повідомили у Миргородській міськраді.

Серед запрошених гостей були представник Миргородського об’єднаного міського військового комісаріату В. Панченко та начальник сектору кадрового забезпечення Миргородського відділу поліції А. Антоненко.

Доповідачі розповіли старшокласникам про умови і порядок вступу до вищих військових навчальних закладів та  навчальних закладів системи МВС та перспективи зайнятості шляхом проходження служби за контрактом у Збройних Силах України та Національній поліції України.