Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргород увійшов в перелік міст України, де найкраще організовано роботу з молоддю

Практика юних журналістів агентства “Репортер” Миргородської СЮТ “Без знання історії – немає майбутнього” визнана однією із кращих в Україні та увійде до електронної і друкованої версії “Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2018”.

Завдяки роботі (дискусії, круглі столи, презентації, зустрічі) вихованців агентства “Репортер” з учителями-істориками, науковцями вузів, краєзнавцями, студентською та учнівською молоддю й іншими категоріями населення, що мешкають в Одеській, Чернівецькій, Волинській, Хмельницькій областях, Миргород потрапив у перелік міст України, де найкраще налагоджена робота з молоддю, повідомляють у міській раді.

Юні журналісти не лише виступали перед аудиторіями відповідних регіонів, а й доносили до слухачів ідеї гуманізму, розвінчували фейкову інформацію про історичне минуле України, зокрема, про Голодомор.

Також репортери виступали на регіональних телеканалах та в радіостудіях відповідних обласних центрів із загальним потенційним охопленням аудиторії близько півмільйона осіб, де говорили про історичне минуле Полтавщини та про місто-курорт “Миргород”.