Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Молоко з печивом на ніч може зашкодити дітям, – лікар зі США

Багатьом дітям батьки дають перед сном склянку молока з печивом , але, як кажуть лікарі, ця популярна традиція може стати причиною проблем зі здоров’ям.

Поєднання молока і печива, а точніше цукру і молока пізно ввечері, може бути причиною багатьох дитячих хвороб, зокрема проблем із носом, кашлю, болю в горлі і втоми, повідомляють на порталі “Педагогічна преса”.

Лікар Джулі Вей, дитячий отоларинголог з дитячої лікарні в Орландо, штат Флорида, дійшла такого висновку після того, як почала відзначати в багатьох дітей хронічні симптоми. Спершу вона намагалася лікувати своїх юних пацієнтів ліками, але це майже не давало жодного ефекту. Потім вона з’ясувала, що багато дітей часто перед сном вживали солодкі закуски, такі як печиво та молокопродукти.

Ця комбінація, ймовірно, призводить до того, що їжа зі шлунку повертається в стравохід і горло, викликаючи застудні симптоми. Лікар попросила своїх пацієнтів припинити їсти молочні та продукти з вмістом цукру перед сном і виявила, що їхній стан суттєво покращився за порівняно невеликий проміжок часу.