Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лубенський відділ поліції відвідав представник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

7-го листопада спостерігач спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Франклін Туммишайт спілкувався із керівником Лубенської районної поліції Володимиром Кривченком. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

У ході зустрічі її учасники спілкувалися на теми забезпечення правопорядку у місті та районі, стабілізації криміногенної ситуації, а також безпеки перебування в регіоні представників національних меншин.

На початку бесіди представник ОБСЄ ознайомив присутніх зі своїми обов’язками. Зокрема, це моніторинг ситуації на території Харківської, Сумської і Полтавської областей та вплив подій на Донбасі на стан криміногенної обстановки у даних регіонах.

“Під час зустрічі Володимир Кривченко обговорив із Франкліном Туммишайтом питання щодо загального рівня злочинності, його динаміки, кількості на території обслуговування переселенців зі східних регіонів держави, а також питання гендерної рівності. Окремо представник ОБСЄ зупинився на питанні функціонування автошляху Київ – Харків – Довжанський та вплив його розміщення на загальну криміногенну ситуацію в районі”, – повідомляють правоохоронці.