Ви тут:
Відео Кримінал Суспільство Україна 

Контрабандисти намагались безпілотником в Угорщину переправити 4,5 тисячі пачок сигарет (ВІДЕО)

Учора ввечері прикордонники Чопського загону затримали четверо місцевих жителів, які намагались перемістити через українсько-угорський кордон тютюнові вироби за допомогою безпілотника. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

За декілька годин до виявлення правопорушення військовослужбовці відділу “Тиса” отримали інформацію щодо можливої контрабандної діяльності на ділянці відповідальності їхнього підрозділу. Відповідно до отриманих даних, у районі села Червоне Ужгородського району місцеві готували переміщення партії сигарет за допомогою малого літального апарату. У вказаний район вислали додаткові прикордонні наряди, які посеред поля виявили мікроавтобус “Volkswagen” та четверо чоловіків, які здійснювали запуск безпілотника з товаром. Крім того, прикордонники на місці затримання правопорушників виявили пульти управління, акумуляторні батареї, тепловізор, пристрої нічного бачення, спеціальне устаткування та кріплення для запуску безпілотника. За допомогою цих засобів контрабандисти якраз намагались перемістити через кордон 4,5 тисячі пачок сигарет.

У ході подальших слідчих дій охоронці кордону неподалік знайшли й сам малий літальний апарат.

“Наразі затриманих доставлено до прикордонного підрозділу для з’ясування усіх обставин здійснення правопорушення. У їхніх діях вбачаються ознаки порушення правил використання повітряного простору в зоні з особливим режимом польотів, а також порушення правил переміщення товарів через державний кордон України. Сигарети та знаряддя вчинення правопорушення встановленим порядком будуть передані співробітникам ДФС”, – йдеться у повідомленні.