Ви тут:
Суспільство Україна 

Головна військова прокуратура повернула Міноборони приміщення у центрі Харкова вартістю 70 млн грн

В результаті участі та позиції Головної військової прокуратури у трьохрічних судових тяжбах поставлено крапку у господарському спорі щодо повернення державі з незаконного володіння приватних структур 15 будівель і споруд військового містечка загальною площею 10,7 тис. кв метрів на земельній ділянці 2,4 га, вартість яких становить понад 70 млн грн, інформує прес-служба Генпрокуратури України.

Вказане військове майно ще у 2007-2008 роках незаконними цивільними угодами було вилучено із фондів Міністерства оборони України та оперативного управління Харківського військового університету на користь комерційних структур, після чого декілька разів перепродано.

“На сьогодні забезпечено відповідні заходи щодо оформлення повернутого майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та реєстрі прав власності на нерухоме майно за державою в особі оборонного відомства, відсторонено озброєну охорону приватної комерційної структури від незаконного привласненого об’єкта Міноборони України”. – йдеться у повідомленні Генпрокуратури.