Ви тут:
Суспільство Україна 

Генпрокуратура направила у суд обвинувальний акт стосовно високопосадовця ЗС РФ

Головна військова прокуратура закінчила спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням заступника командуючого військами Південного військового округу Збройних Сил Російської Федерації у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110; ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 111; ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 КК України. Про це йдеться на офіційному сайті Генпрокуратури України.

“Досудове розслідування встановило, що вказаний високопосадовець ЗС РФ у лютому-березні 2014 року, перебуваючи на території Автономної Республіки Крим, брав участь у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України, які призвели до тяжких наслідків, сприяв безперешкодному вторгненню російських військовослужбовців для військової окупації території півострова Крим, підбурював військовослужбовців ВМС ЗС України до вчинення державної зради та вчинив пособництво у веденні агресивної війни проти України”, – йдеться у повідомленні.

Обвинуваченого оголосили у розшук, судом надано дозвіл на його затримання та доставку в суд для вирішення питання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

13 листопада поточного року обвинувальний акт стосовно нього скеровано до суду для здійснення спеціального судового розгляду.

Довідково: санкції статей, інкримінованих йому, передбачають покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років.