Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Двох жінок, які жорстоко вбили пенсіонерок, засудили до довічного ув’язнення

Обвинувачені напали на двох одиноких літніх жінок, які проживали на відлюдному хуторі у Чернігівській області. Упродовж тривалого часу нелюди катували стареньких вогнем, вимагаючи гроші, завдавши понад 30 ударів руками, ногами та металевим прутом. Заволодівши в результаті незначними заощадженнями жертв, їхніми орденами та медалями, стареньким мобільним телефоном, вбивці задушили потерпілих, після чого на таксі поїхали до магазину за продуктами для поминок.

Правоохоронці затримали злочинців по гарячих слідах. Їх вину у вчиненні вказаних злочинів повністю доведено.

“За наполяганням Генеральної прокуратури України Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду відмовив у задоволенні скарги сторони захисту на вирок Ічнянського районного суду та ухвалу апеляційного суду, якими двох жінок та неповнолітнього визнано винними у вчиненні жорстокого вбивства та пограбування”, – про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури України.

Обвинувачених засуджено до максимальної міри покарання: жінок – до довічного позбавлення волі з конфіскацією всього належного їм майна, а неповнолітнього – до 15 років позбавлення волі.

Вчинені ними злочини передбачені ч. 4 ст. 187, п.п. 1, 4, 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України.

“Цинізм та жорстокість цього злочину вражає, ураховуючи, що вчинили його молоді жінки, матері та неповнолітній, який погодився на їхні вмовляння, оскільки потребував грошей на поминки свого дядька”, – йдеться у повідомленні.