Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Доторкнутися до рослини з Антарктиди та поїздити на віртуальному локомотиві – МОН представить власний стенд на ІІІ Міжнародному форумі «Innovation Market»

Новітні біотехнології з Антарктиди, тренажер залізничного локомотиву, сучасні методики для навчанні дітей робототехніці, еко-безпечний одноразовий посуд – ці та інші розробки українських дослідників з закладів освіти та наукових установ будуть представлені на стенді МОН на ІІІ Міжнародному форумі «Innovation Market».

Він пройде 21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15, інформує Міністерство освіти і науки України.

Цього року Форум відбудеться вже втретє і традиційно стане майданчиком для обговорення інноваційної та інвестиційної діяльності в освіті та науці, екології, енергетиці, фінансах, торгівлі тощо.

На заході буде представлено стенд МОН, де відвідувачі зможуть побачити та дізнатися про:

– інноваційні структури закладів вищої освіти;

– умови участі у міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі «EUREKA»;

– роботи вітчизняних інноваторів, зокрема призерів Всеукраїнського фестивалю інновацій, який щороку проводить МОН;

– інноваційні розробки в школах, закладах професійної освіти та наукових установах;

– експозицію Національного антарктичного наукового центру «Біологічний проспектинг у Антарктиці: як у полярних краях шукають новітні біотехнології».

У межах Форуму МОН також організовує круглий стіл «Стратегічні засади інноваційного розвитку в умовах світової глобалізації», де провідні експерти з Ізраїлю, Німеччини та України говоритимуть про актуальні питання сфери інновацій. Долучитися до круглого столу може кожен охочий, однак обов’язково – за попередньою реєстрацією за цим посиланням: https://goo.gl/forms/o0QjVEBWnA1QV1Ow1

Реєстрація відкрита до 19 листопада 2018 року.