Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До 1 січня всі бюджетні організації, ОТГ та комунальні підприємства повинні вибрати постачальника електричної енергії, – заступник комерційного директора ПАТ “Полтаваобленерго”

Сьогодні, під час наради щодо впровадження Закону України «Про ринок електричної енергії», заступник комерційного директора ПАТ “Полтаваобленерго” Юрій Яремченко розповів про реформування ринку електричної енергії та основні зміни у взаємовідносинах між учасниками ринку.

“Однією зі змін у взаємовідносинах між учасниками ринку стало, те що всі бюджетні організації, ОТГ та комунальні підприємства повинні вибрати постачальника електричної енергії до 1 січня і підписати з ним договір про постачання електричної енергії за “вільними цінами”, – повідомив Юрій Яремченко.

З 1 липня зміниться механізм нарахування тарифів на постачання енергії.

Також він зауважив, що по договору з попередньою оплатою буде один тариф, для тих, хто розраховуватиметься по графіку платежів трохи дорожчий тариф, а для тих, хто сплачуватиме за вже використану електроенергію — найдорожчий.

Також обговорили порядок дій замовників товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави або територіальної громади стосовно закупівлі електричної енергії на 2019 рік з урахуванням положень законів України «Про ринок електричної енергії» та «Про публічні закупівлі».

“Якщо перші декілька місяців у проведенні тендерів на постачання електроенергії піде щось не так, чи відключать споживачам електроенергію — це головне питання, відповідь, на яке мусимо знати зараз”, – сказав заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

“Відключень не буде”, – повідомив Юрій Яремченко.

“Більш детальні роз’яснення ми зможемо отримати завтра під час засідання НКРЕКП. Будемо сподіватись, що зробимо все вчасно і на Полтавщині не буде ніяких проблем з постачання електроенергії, тому прошу голів районі та ОТГ підключатись до цього питання вже сьогодні”, – наголосив Олег Пругло.