Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для школярів Гребінківського району провели профорієнтаційний захід «Веселка робітничих професій»

Гребінківська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості, спільно із Відділом освіти, молоді та спорту Гребінківської районної державної адміністрації та Кулаженською ЗОШ І-ІІІ ст., провели профорієнтаційний захід «Веселка робітничих професій» для учнів 8-11 класів Кулаженської, Короваївської, Овсюківської, Майорщинської та Тарасівської загальноосвітніх шкіл.

Як повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості, на початку заходу фахівець з питань зайнятості Гребінківської районної філії Полтавського ОЦЗ Гуняга Є.Ф. розповіла учням про послуги служби зайнятості, ринок праці району та актуальні вакансії в Філії та побажала дітям найти себе у вирі професій. Фахівець зауважила, що запрацювала он-лайн платформа для профорієнтації та розвитку кар’єри, де, зареєструвавшись у фахівця з профконсультації та пройшовши тест, можна визначити свої професійні нахили.

Вибір професії – це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше – перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота і все, що з нею пов’язане, займає більшу половину життя людини. Знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше – не схибити.

Методист відділу освіти, молоді та спорту Гребінкіської РДА Пісня О. В. розповіла, що одним із завдань відділу освіти, педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти у тісній співпраці із фахівцями служби зайнятості є допомога учням правильно зорієнтуватися і визначитися з майбутньою професією.

Інспектор ювенальної превенції Гребінківського відділу поліції ГУНП у Полтавській області Романченко Т. А. розповіла про службу в лавах Національної поліції та умови вступу до навчальних закладів.

У заході взяли участь чотири навчальних заклади: Полтавський базовий медичний коледж, Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол, Лазірківське професійно-технічне училище № 46 та Березоворудський аграрний коледж Полтавської державної аграрної академії.