Ви тут:
Оголошення Прес-релізи Суспільство Україна 

Держспецзв’язок закликає усіх керівників вжити вжити заходів для підвищення захисту своїх інформаційно-телекомунікаційних систем та інформаційних ресурсів

26 листопада 2018 року відбулося засідання РНБО, на якому розглядалося питання оголошення правового режиму воєнного стану.

З метою належного захисту національних інтересів України в кіберпросторі й забезпечення кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури країни Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації вжито заходів щодо підвищення стану готовності її підрозділів до виконання завдань за призначенням. Повідомляють в прес-службі Держспецзв’язку.

“Закликаємо керівників державних інституцій і підприємств критичної інфраструктури всіх форм власності вжити необхідних заходів для підвищення рівня захисту своїх інформаційно-телекомунікаційних систем та інформаційних ресурсів”, – йдеться у повідомленні.

У разі виникнення кіберзагроз, позаштатних ситуацій з ознаками кібератак та кіберінцидентів пропонуємо негайно звертатися до Державного центру кіберзахисту Держспецзв’язку та Урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA.

Контакти:   тел. +380(44) 281-88-01; e-mail: cert@cert.gov.ua .