Ви тут:
Полтавщина Р Суспільство 

Депутати «Відродження» у Полтавській області закликають парламент об’єднатися проти необґрунтованого підняття тарифів

Депутати Партії «Відродження» у Полтавській області закликали український парламент об’єднатися, аби зупинити подальше необґрунтоване підвищення тарифів на послуги ЖКГ.

Вони вимагають розглянути у Верховній Раді України проект постанови №9252 «Про введення аудиту обґрунтованості цін і тарифів на житлово-комунальні послуги». У постанові пропонується запровадити мораторій на подальше підвищення тарифів.

«Сьогодні зростання тарифів на житлово-комунальні послуги вже призвело до «газових бунтів» по всій країні. Саме тому ми, місцеві депутати, підтримуємо ініціативу народних депутатів від Партії «Відродження» та вимагаємо терміново прийняти постанову №9252 з метою стабілізації ситуації в Україні», – заявила Людмила Овчаренко, голова комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, голова фракції Політичної партії «Партія «Відродження».

Вона також пояснила, що привести тарифи на послуги ЖКГ до економічно зваженого рівня можна лише після оголошення результатів аудиту обґрунтованості цін і тарифів.

Про масові звернення депутатів регіональних осередків Партії «Відродження» до керівництва Верховної Ради повідомив під час виступу з парламентської трибуни співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

«Районні, міські та обласні осередки Партії «Відродження», фракції та групи в кожній обласній та міській раді, де ми представлені, підписали звернення до керівництва парламенту про те, щоб підтримати наш проект постанови. Потрібно скасувати підвищення тарифів і навести лад у питанні собівартості українського газу та його ціни для українців. Газ українського видобування сьогодні коштує 70-90 доларів. Чого ви нам пропонуєте його купувати за 300 доларів? Хто наживається на цьому? А потім за рахунок українців ви купуєте собі по всьому світу вілли, яхти, отримуєте шалені зарплати та премії. У Європі таких заробітних плат немає у жодного керівника нафтогазової компанії! І при цьому ви маєте намір і надалі піднімати тарифи! Тому ми вимагаємо розглянути постанову у Верховній Раді й зупинити зростання тарифів!» – наголосив Віктор Бондар.

Нагадаємо, 1 листопада 2018 року народні депутати групи «Партія «Відродження» зареєстрували у ВРУ проект постанови «Про введення аудиту обґрунтованості цін і тарифів на житлово-комунальні послуги» та закликали парламент ввести мораторій на підвищення тарифів ЖКГ до оголошення результатів аудиту.

Олексій Корж