Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Біля Полтавської ОДА мітингували проти нових тарифів на газ (ФОТО)

1 листопада вступили в силу нові тарифи на газ для населення. Ціна зросла на 23,5%, до 8550 гривень за тисячу кубометрів.

Це стало причиною мітингу біля Полтавської ОДА 2 листопада близько 16-ї години. Майже два десятки людей зібрались під стінами адмінбудівлі з плакатами «МВФ не господар України. Досить жити під диктант МВФ», «Україні газ за українською ціною», «Ні підвищенню тарифів».

“До цього відбувався грабіж населення, тому що це не аргументовані тарифи. До цього була ціна 90 коп. за куб. Влада поступово почала підвищувати, люди мовчали. Підняли до 7 грн за куб. Зараз підіймають ще. Всі знають, які зарплати у людей, пенсії, як студентам квартири знімати. Спочатку потрібно піднімати рівень життя, а потім ціни на комунальні послуги”, – говорить організатор акції.

Нагадаємо, депутати Полтавської обласної ради від “Батьківщини” ініціювали скликання позачергової сесії заради розгляду вимоги до Президента України Петра Порошенка скасувати постанову Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення на 23,5%. Однак сесія, яка була запланована на 1 листопада, так і не відбулась — не вистачило кворуму.